Blokuj Skrypty Śledzące

BLOKUJ SKRYPTY ŚLEDZĄCE

Przeglądarka Tor izoluje każdą odwiedzaną stronę internetową, więc skrypty śledzące i reklamy innych firm nie mogą podążać za Tobą. Wszelkie pliki cookie automatycznie usuwają się po zakończeniu przeglądania. Tak samo jak historia przeglądania.

Obroń się Przed Inwigilacją

OBROŃ SIĘ PRZED INWIGILACJĄ

Przeglądarka Tor zapobiega temu, komuś kto obserwuje Twoje połączenie, wiedział, jakie strony internetowe odwiedzasz. Każdy, kto monitoruje zwyczaje związane z przeglądaniem stron internetowych, może zobaczyć tylko to, że korzystasz z Tora.

Oprzyj się Zbieraniu Odcisków Palca

OPRZYJ SIĘ ZBIERANIU ODCISKÓW PALCA

Przeglądarka Tor ma na celu sprawić, aby wszyscy użytkownicy wyglądali tak samo, co utrudnia pobieranie odcisków palców na podstawie informacji o przeglądarce i urządzeniu.

Szyfrowanie Wielowarstwowe

SZYFROWANIE WIELOWARSTWOWE

Twój ruch jest przesyłany i szyfrowany trzy razy, gdy przechodzi przez sieć Tor. Sieć składa się z tysięcy serwerów uruchamianych przez ochotników, znanych jako przekaźniki Tor.

Przeglądaj swobodnie

PRZEGLĄDAJ SWOBODNIE

Dzięki Tor Browser masz dostęp do stron, które Twoja domowa sieć mogła zablokować.

ABOUT US

Wierzymy, że każdy powinien być w stanie odkrywać Internet z zachowaniem prywatności. Jesteśmy projektem Tor, 501(c)3 US non-profit. Wspieramy prawa człowieka i bronimy Twojej prywatności w Internecie za pomocą bezpłatnego oprogramowania i otwartych sieci. Poznaj nasz zespół.